مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید گردو محلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع و اقسام درخت گردو در ایرانفروشنده گردو محلی ارگانیک

معمولا برای خرید گردو محلی به مراکز تولید کننده اش مراجعه می کنند. گردو های محلی معمولا ریز ولی خیلی خوشمزه هستند و از کیفیت زیادی برخودار می باشند. مغز درون آنها سفید است و مردم بیشتر طرفدار این نوع گردو هستند. گردوهای محلی هم در پوست و هم خرد شده در بازار به مردم ارائه می شود و از آنجایی که بدون پوست آن قیمتش بهتر است بیشتر خریدار دارد.

مراکز خرید گردو محلی

انواع و اقسام درخت گردو در ایران

انواع و اقسام درخت گردو در ایران یکی از انواع گردو در ایران نهال گردو کانادایی پالیز است که به نام ترین و بهترین نوع درخت گردو است. این نهال میوه اش درشت است و در جاهایی که آب کافی ندارند نیز قابل کشت می باشد. اما نهال گردوی تویسرکان هم موجود است که در رشد کردن قدرت بالایی دارند.

نوع دیگرش نهال گردو پیوندی است که آنها را پس از کاشتن یکسال بعد برداشت می کنند و از نظر میوه دهی فوق العاده هستند ولی سریع آفت زده می شوند.

نهال های خوشه ایی، ژنوتیپ برتر، پیوندی کاغذی، واریته ویژه، پیوندی لارا و خیلی دیگر از نوع گردو ها امروزه در ایران موجود هستند که باغداران آنها را تهیه می کنند و می کارند. یکی از گونه های آن درخت گردوی بوانات است که در استان فارس بیشتر آن را می کارند و از نظر ارتفاعی خیلی بلند است یعنی به بیشتر از ۳۰ متر می رسد و معمولا بعد از کاشت درخت ۵ سال بعد برداشتش را شروع می کنند.

فروشنده گردو محلی ارگانیک

فروشنده گردو محلی ارگانیک فروشنده گردویی که با کیفیت است می تواند خیلی سود زیادی از آن به دست آورد چون سود قیمت گردو محلی ارگانیک بیشتر از بقیه گردوها است، زیرا در کاشت و برداشت آن هیچ گونه مواد شیمیایی و کود آلی به کار نرفته و طبیعی به عمل آمده است. پس در نتیجه ارزشش خیلی بیشتر از گردوهایی است که در معرض آفات قرار می گیرند.

این روزها فروش گردو محلی از طریق مجازی همه را مشتاق به خریدن کرده است زیرا خیلی ها توانایی به بازار رفتن و خرید را ندارند پس از طریق اینترنت سفارش می دهند. این گونه خرید در وقت و هزینه خریدار صرفه جویی می کند و فروشندگان محصولاتی را که مشتریان سفارش داده اند با پیک رایگان در کمترین زمان ممکن به دستشان می رساند.

قیمت گردوهای محلی ارگانیک بر اساس نوع آنها مشخص می گردد و قیمت مشخص شده ای ندارد چون هر روز شاهد یک قیمت جدید هستیم. وقتی تقاضا برای خرید بالا می رود در نتیجه تولید بیشتر شده و قیمت کاهش می یابد. گردوهایی که درشت هستند و مغز آنها سفید می باشد هم قیمت بالایی دارند.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *