مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تولید گردو ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع گردوی ایرانیفروش عمده گردو ایرانی

شاید بارها اسم گردو تویسرکان به گوشمان خورده باشد، یکی از شهرهایی که مرکز تولید گردو ایرانی است و گردوهای آنجا خیلی شناخته شده می باشد. بهترین گردو ایرانی که از نظر کیفیت حرف اول را می زند در تویسرکان تولید شده و به سراسر نقاط کشور ارسال می کنند. حتی قسمت زیادی از آنها را به کشورهای خارجی صادر می کنند. از نظر قیمت، گردو ایرانی با توجه به کیفیت بالایش بهترین قیمت را دارد.

مراکز تولید گردو ایرانی

بهترین نوع گردوی ایرانی

بهترین نوع گردوی ایرانی تشخیص بهترین نوع گردو چه با پوست و چه مغز کرده از هم کار بسیار مشکلی است. چون گردویی که پوست رویش است می توان به آسانی به کیفیتش پی ببریم. اول از همه باید دانست نژاد گردوی مورد نظر مال کدام شهر می باشد مثلا گردو تویسرکان مشخصات خاص خودش را دارد.

بهترین گردو گردویی است که وقتی بویش می کنیم بوی خرابی و ماندگی ندهد و از نظر شکلی باید توجه کنیم گردوهای ایرانی اندازه های متفاوتی دارند و یکجور نیستند. نکته ایی که در مورد یک گردوی با کیفیت باید دانست این است که وقتی یک تکه از آن را لای انگشتان خود می گیریم و فشار می دهیم از آن روغن در بیاید.

باید توجه کنیم گردوهای پوست کنده نباید سیاه باشد و این نشان دهنده بی کیفیت بودن گردوست. دقت کنیم که رویش کپک نزده باشد. در ایران بهترین نوع گردو گردوی دوولی هیبرید است که پوستش به راحتی در می آید. بعد از آن می توان گردوی شیلی را نام برد که زود باروری از ویژگی های منحصر به فرد آن است.

فروش عمده گردو ایرانی

فروش عمده گردو ایرانی گردو ایرانی را اگر به صورت فروش عمده بفروشند خیلی مقرون به صرفه تر است مخصوصا اگر پوست کنده باشد. از نظر قیمتی هم کسانی که عمده می خرند چون مقدار زیاد خریده اند ارزانتر برایشان تمام می شود. خیلی ها گردو ها را یکجا و مستقیم از خود کشاورز خریده ، به بازار برده و به فروش می رسانند. این کار برایشان سود آور است چون به قیمت ارزان خریده و با کشیدن سود رویش مقداری هم آنها بهره برده اند.

وجود دلالان در بازارها باعث نوسان قیمت گردو می شود و معمولا همیشه گرانتر آن را می فروشند. این روزها هم که اینترنتی محصولات را در دید عموم می گذارند تا اگر خواستند سفارش داده و در کمترین زمان ممکن به دست آنها برسانند. مزیت خرید مجازی در تلف نکردن وقت و هزینه اضافی است. برای دانستن قیمت به روز گردوی ایرانی می توان با مراجعه به سایت های مختلف اطلاعات کسب کرد و بعد با آگاهی کامل برای خرید سفارش داد.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *