مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قطب تولید گردو مرغوب صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید گردو مرغوبفروشنده گردو مرغوب پوست کاغذی

اگر بخواهیم گردو مرغوب و با کیفیت را تهیه کنیم بهتر است با پوست خریداری کنیم و در انتخاب گردو، ظاهر آن بايد كاملاً گرد باشد و زمانی که گردو را محکم با دست فشار می دهید خیلی راحت گردو شکسته شده و از پوست چوبی جدا می شود که به آن گردوی پوست کاغذی می گویند. گردوی پوست کاغذی تویسرکان قطب تولید گردوی ایران از بهترین محصولاتی است که بیشترین نوع گردو مرغوب صادراتی به بازار های جهانی را دارد.

قطب تولید گردو مرغوب صادراتی

راهنمای خرید گردو مرغوب

راهنمای خرید گردو مرغوب

گردوی مرغوب از ارزش غذایی و درمانی زیادی برخوردار است که از بارزترین آن می توان از آنتی‌اکسیدان و امگا۳ فراوانی که برای حفظ سلامت بدن بسیار ضروری هستند را نام برد. گردوی خوب و مرغوب پوست سبک و سنگین و پوست کاغذی دارد پر مغز بوده و رنگ مغز آن سفید مایل به کرم و پرچرب است و خیلی آسان پوست می شود.

در حال حاضر در مناطق مختلف ایران زمان برداشت گردو متفاوت است و به همین خاطر گردوی تازه به تدریج به بازار وارد می شود و در مدت زمان طولانی می توان آن را تازه خریداری کرد. در زمان خرید گردو باید ویژگی هایی همچون تازگی و بوی مطبوعی که از گردو به مشام می رسد حاکی از تازگی گردو باشد، شکل و اندازه گردو که همه یک اندازه بوده و اگر کوچک و بزرگ باشند به این معناست که با گردوی خارجی مخلوط شده اند. زمانی که قسمتی از یک پر گردو را بین انگشتان خود قرار داده و فشار دهید دست چرب شود این نشان از گردوی مرغوب و خوب است. اگر گردو را تکان دادید و صدا کرد این نشانه آن است که کیفیت مغز گردو کم است و از خرید این نوع خودداری کنید.

لازم به یاد آوری است که در زمان خرید گردو را با پوست خریداری کنید تا کیفیت مغز گردو از بین نرفته باشد و تازگی مغزگردو را همیشه در زمان مصرف حس کنید. گردوی سالم باید رنگ مغز آن روشن و یکنواخت است و گردوهاییی که پوست تیره و کدر دارند کیفیت مناسبی ندارند و اغلب تلخ هستند. بهترین راه برای اطمینان از اصل بودن و خرید عالی و با کیفیت این است که مستقیم از باغدار گردو بخرید که البته این نوع خرید گردو سختی‌های مربوط به خودش را دارد.

فروشنده گردو مرغوب پوست کاغذی

فروشنده گردو مرغوب پوست کاغذی

امروزه گردو مرغوب کاغذی بخاطر سهولت در پوست گیری، از بهترین و بیشترین مصرف گردو در ایران است که در هوای خیلی سرد و هوای خیلی گرم بار دهی کمتری دارد. فروشنده این نوع گردو برای تسهیل این محصول که بسیار کمیاب و نایاب است بسیار نگران است چون بیشتر محصول این نوع در زمانی که هنوز نارس است خوراک کلاغ ها و پرندگان می شود. از ویژگی های عالی و بارز این نوع گردو 70درصد چربی در آن تخمین زده اند که شکل آن بیضی و طعم بسیار مطبوعی دارد.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *