مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش گردو پوست کاغذی ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا گردو پوست کاغذی بهتر است؟قیمت گردو پوست کاغذی ممتاز

گردو پوست کاغذی ممتاز از انواع گردو است از اقلام متنوع گردو در ایران است و به علت کیفیت بالای آن در آجیل استفاده می شود. دارای پوست بسیار نازکی است و برای شکستن آن نیاز به زحمت زیادی ندارد و با دست هم می شکند. جدا شدن مغز گردو از پوست آن به راحتی انجام می شود و نیاز به زحمت زیادی ندارد. این محصول به دلیل کیفیت و مرغوبیت خود در بازار بیشترین درخواست و تقاضا را برای فروش دارد.

در ادامه این مقاله به خواص و چرایی تقاضای خرید برای فروش گردو ممتاز پوست کاغذی اشاره می کنیم.

فروش گردو پوست کاغذی ممتاز

چرا گردو پوست کاغذی بهتر است؟

چرا گردو پوست کاغذی بهتر است؟ گردو هایی که در ایران کشت می شوند دارای انواع و اقسام مختلفی اند یکی از این گردو ها گردوی پوست کاغذی است که در مناطق معتدل کشت می شود این گردو از با کیفیت ترین گردو ها است و به همین علت نسبت به سایر گردو ها گران تر است. این گردو ها در مناطق مختلفی از ایران کشت می شود.

جدا شدن راحت مغز گردو از پوست آن به راحتی یکی از مزایای گردو است و پوست نازک گردو و شکسته شدن راحت تر آن از دیگر مزایای گردو است. این گردو ها دارای مغز تو پر و خوشمزه ای دارند. و این ها جزو عوامل موثر بر کیفیت گردو اند. به طور کل در خرید گردو باید به موارد زیر توجه داشت.

قیمت گردو با پوست چوبی گران تر است اما میزان تازگی گردو نیز موثر است. میزان پر بودن مغز گردو نیز اهمیت دارد و از آن جا که مشت نشانه خروار است با انتخاب چند گردو از قسمت های مختلف گردو می توان میزان پر بودن آن را مشخص کرد. راحتی جدا شدن مغز گردو از پوست گردو از عوامل موثر دیگر است که در قیمت ان نقش به سزایی دارد همچنین هر چه پوست گردو نازک تر باشد وزن مغز آن سنگین تر خواهد بود پس قیمت به صرفه تری خواهد داشت.

قیمت گردو پوست کاغذی ممتاز

قیمت گردو پوست کاغذی ممتاز به طور کلی قیمت گردو ممتاز با پوست چوبی از قیمت گردو با پوست سبز گران تر است و قیمت مغز گردو نیز از قیمت گردو با پوست چوبی گران تر است اما برای خرید یک محصول مناسب و با کیفیت می توان از مرکزی مورد اطمینان گردو ها را تهیه کرد. مجموعه گردولند از این مراکز موثق و مورد اطمیان است که با هدف افزایش کیفیت و کمیت گردوی ایرانی در تلاش است تا بهترین گردو را به دست مشتریان برساند. و امروزه در زمینه فروش و صادرات این نوع گردو به سراسر جهان فعالیت می کند.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *