مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان گردو ایرانی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات اساسی در انتخاب گردو صادراتیمرکز خرید گردو ایرانی صادراتی

گردو ایرانی صادراتی محصولی است با کیفیت بالا، که از بهترین نوع این میوه انتخاب شده و در بازارهای جهانی به خصوص کشورهای آسیایی به فروش می رسد. طعم و مزه بسیار خوب، خواص بیشمار زیاد و روغنی بودن این محصول، آن را هم در ایران و هم در جهان نسبت یه سایر انواع خارجی اش محبوب تر کرده است. فصل برداشت این میوه شهریور ماه بوده و دارای طبع گرم و خشک می باشد. مجموعه ما یکی از فروشندگان گردو ایرانی صادراتی بوده که آن را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می کند.

فروشندگان گردو ایرانی صادراتی

نکات اساسی در انتخاب گردو صادراتی

نکات اساسی در انتخاب گردو صادراتی برای دانستن نکات اساسی در انتخاب و خرید گردو صادراتی باید به موارد زیر توجه داشت:

گردو های مرغوب که معمولا آن را برای صادرات بر می گزینند، از نظر اندازه درشت دانه بوده، مغز آن به راحتی و بدون چسبیدن به پوسته ی سخت رویه، از آن جدا شده، دارای طعم خوش و عاری از وجود هر گونه عنکبوت یا حشرات می باشد.

همچنین باید گفت میزان درصد روغن موجود در مغزهای نوع صادراتی، بالا بوده که این امر سبب خوشمزه تر و دل چسب تر شدن مزه آن می شود. یکی دیگر از مواردی که با توجه به آن می توانید گردو با کیفیت و خوب تهیه کنید پوست رویه آن می باشد که هرچه دارای ضخامت و وزن کمتری باشد درجه کیفی محصول بالاتر بوده و نوع آن برای صادرات مناسب تر است.

اگر به دنبال تهیه گردو مرغوب برای صادرات هستید توجه به نکات بالا شما را در این امر یاری می کند.

مرکز خرید گردو ایرانی صادراتی

مرکز خرید گردو ایرانی صادراتی گردو یکی از میوه های تحت کشت در ایران بوده که سالانه در مقادیر بالا تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شود. از مغز این میوه هم برای تهیه انواع غذا استفاده شده و هم به صورت خام در کنار غذاهای اصلی سرو می شود.

همچنین از آن برای تولید انواع محصولات بهداشتی و آرایشی مثل شامپو ها و تولید انواع دارو در طب سنتی بهره برده می شود. علاوه بر مزه فوق العاده ی گردو، فواید بی شمار آن برای بدن سبب بالاتر شدن تعداد متقاضیان آن شده است. این میوه انواع مختلفی را دارد که از نوع با کیفیت تر آن برای صادرات استفاده می شود.

گروه ما فروشنده گردو صادراتی و فروشگاه ما از مراکز خرید عمده و جزئی آن بوده، که این میوه با ارزش را در انواع درجه کیفی به خصوص نوع برتر صادراتی آن، با مناسب ترین قیمت برای فروش آماده کرده است و شما می توانید این محصول را در مقدار دلخواه با بسته بندی مناسب از ما تهیه نمایید.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *