مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده گردو درشت صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گردو مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟مراکز خرید گردو درشت تویسرکان

فروشنده گردو درشت صادراتی چون محصولاتی با کیفیت را صادر می کند در بازار خارجی بسیار موفق است و می تواند از صادرات گردو هایش ارز زیادی برای کشور بیاورد و همچنین مشتری های زیادی از خارج کشور برای محصولات او سفارش با تناژ بالا دهند. علاوه بر اینها این فروشندگان تعیین کننده قیمت های آن هم هستند که بر اساس درجه بندی که می کنند روی آن قیمت می گذارند. آنها گردوها را در بسته بندی های شیک به خارج ارسال می کنند.

فروشنده گردو درشت صادراتی

گردو مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟

گردو مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟ اما راه هایی برای تشخیص گردو مرغوب وجود دارد که ما به چند تای از آنها اشاره می کنیم:

۱- اول از همه باید دید گردوی مد نظر از چه نوعی است، یعنی نژاد آن متعلق به ایران است یا از خارج وارد کشور شده است، چون کلا گردو انواع زیادی دارد که نوع آن بستگی به خاکی دارد که در آن پرورش می یابد.

۲-دومین راه تشخیص بو کردن گردو است به طوری که وقتی آن را بو کردیم بوی ماندگی و کهنگی ندهد و کاملا عطر و بوی گردوی طبیعی را داشته باشد، در این صورت است که می فهمیم آن گردو اصل بوده و خراب و فاسد نمی باشد.

۳- از نظر ظاهری می توان چیزهایی فمید، مثلا گردوهایی که مال ایران است از نظر سایز و اندازه یکی نیستند و باهم فرق دارند ولی بر عکس ابعاد گردوهای خارجی همه یک جور می باشد و همین گردوی مرغوب و بی کیفیت را از هم متمایز می سازد.

مراکز خرید گردو درشت تویسرکان

مراکز خرید گردو درشت تویسرکان در مراکز خرید گردو درشت تویسرکان را که از شناخته شده ترین گردوها می باشد به قیمت بسیار مناسبی ارائه می نماید که اکثرا مردم هم مشتاق خرید از آنجا هستند، زیرا می توانند گردوهای با کیفیت را با قیمت پایین تهیه کنند.

در این مراکز انواع گردوها را در دید عموم می گذارند و به دو صورت پوست کنده و بدون پوست آن را می فروشند، الیته باد ذکر کرد که گردو مغز کرده گرانتر از گردویی است که پوست دارد، زیرا زحمت زیادی برای از پوست در آوردن آن کشیده شده است.

خرید کردن مستقیم خریدار از خود فروشنده موجب می شود تا دست دلالان از بازارها کوتاه شود و قیمت واقعی خود گردو نمایان گردد، در این صورت آنها می توانند این گردوهای درشت را با قیمت ارزان بخرند و خود آنها کمی سود رویش کشیده و به مردم بفروشند.

باید توجه کنیم که قیمت گردوها بر اساس اینکه از کجا به دست فروشنده رسیده است هم بستگی دارد، یعنی هر چقدر از جای دورتری آمده باشد مسلما گرانتر تمام می شود، زیرا هزینه های زیادی برای حمل و نقل بکار برده شده است.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *