مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان گردو کاغذی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص گردو کاغذی درجه یکتولیدکنندگان گردو کاغذی درجه یک

گردو یکی از انواع خشکبار به حساب می آید که فواید درمانی زیادی برای برای آن ذکر شده است. طبع گردو گرم است به همین دلیل توصیه می‌شود در فصل‌های سرد از آن بیشتر استفاده شود. بیشترین مصرف گردو در وعده صبحانه همراه با پنیر یا برای پخت غذای اصیل ایرانی فسنجان استفاده می‌شود که طرفدار زیادی دارد. کیفیت گردوی ایرانی باعث شده است که ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان گردو کاغذی درجه یک باشد و سالانه مقدار زیادی از محصولات خود را به دیگر کشورها صادر کند.

صادرکنندگان گردو کاغذی درجه یک

نحوه تشخیص گردو کاغذی درجه یک

نحوه تشخیص گردو کاغذی درجه یک همه ما هنگام خرید گردو دچار تردید می شویم که آیا گردویی که قصد خرید آن را داریم از نوع کاغذی و درجه یک می باشد یا از گردوی سوزنی و نامرغوب است. برای تشخیص گردوی مرغوب راههای وجود دارد که ما در ادامه این مقاله آنها را برای شما بازگو می کنیم تا هنگام خرید بتوانید گردوی مرغوب و کاغذی درجه یک خریداری کنید.

  • اولین نکته در هنگام خرید ‌گردو می‌توانید گردو را در بین دستان خود فشار دهید که اگر گردو به راحتی شکسته شد نشان دهنده گردوی کاغذی است اما برخی از فروشندگان برای فروش گردو های سوزنی خود آنها را با گردوی درجه یک و کاغذی مخلوط می کند که در این صورت شما باید از رنگ گردو متوجه این موضوع شوید. رنگ گردوی کاغذی سفید و روشن است ولی گردویی‌ سوزنی رنگ تیره تری دارد.
  • یک راه تشخیص دیگر اندازه ی گردو می باشد. اندازه گردوی کاغذی درشت تر است گردوی سوزنی ریز تر و پوست چروکیده تری دارد و همانگونه که از اسم این مشخص است گردوی سوزنی انتهایی مانند سوزن و نوک تیز دارد اما گردوی کاغذی گردتر می باشد.
  • اما برای خرید گردوی کاغذی باید این نکته را در نظر بگیرید که گردوهای خارجی در بازار زیاد است و چون از نظر طعم و مزه به هیچ عنوان به گردوی ایرانی نمی رسد فروشنده آنها را به عنوان گردوی کاغذی ایرانی به شما معرفی کندیک مشخصه مهم در تشخیص آن یکدست بودن گردوی خارجی است ولی گردوهای کاغذی ایرانی ممکن است از مخلوط ریز و درشت باشد اما گردو های خارجی و یکدست و درشت می باشد و نسبت به گردو های ایرانی رنگ پوسته چوبی آنها سفید تر است. از مغز گردو ها هم می توانید متوجه شوید مغز گردوی ایرانی چرب تر و خوشمزه تر است اما مغز های خارجی مزه تلخی دارند و نیز چربی کمتری دارند.

تولیدکنندگان گردو کاغذی درجه یک

تولیدکنندگان گردو کاغذی درجه یک به دلیل کیفیت بالای گردوی کاغذی و تقاضای زیاد مردم تولید کنندگان بسیاری مشغول به تولیدات گردوی کاغذی درجه یک هستند تا بتوانند نیاز مردم را را برطرف کنند این مجموعه با همکاری مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان گردوی کاغذی در اقصی نقاط ایران توانسته است پخش مستقیم گردوی با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب انجام دهد. تا بتواند رضایت شما را جلب کند. زیرا اولویت کار ما رضایت مشتریان می باشد. شما عزیزان برای خرید گردو ارزان کاغذی درجه یک می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *