مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گردو کاغذی تویسرکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

علل مرغوبیت گردو تویسرکانمراکز عرضه گردو تویسرکان

گردو تویسرکان کاغذی با کیفیت و قیمت مناسب جهت صادرات را می توان به صورت عمده خرید و فروش کرد. این محصول در میان دیگر گردوها از مرغوبیت بالایی برخوردار است. بخاطر این کیفیت و البته قیمت مناسب توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. این محصول هم اکنون قبلا سفارش از مراکز عمده فروشی است.

صادرات گردو کاغذی تویسرکان

علل مرغوبیت گردو تویسرکان

علل مرغوبیت گردو تویسرکان آجیل های درخت گردو بومی آسیای صغیر و اروپا است. غذایی است که می تواند به صورت خام یا به عنوان ماده غذایی در غذاها و دسرها مصرف شود.

همچنین، شکل بسیار خاصی دارد که شبیه مغز انسان است. سفید رنگ است که توسط پوسته ای نازک و قهوه ای پوشانده شده است. علاوه بر این، آنها پوسته ای سخت، گرد و ضخیم تر و تیره تر دارند.

در مطالعه ای برخی از خصوصیات شیمیایی و مهندسی سه رقم گردوی ایرانی (تویسرکان، چابکسر و کرج) را با رطوبت 41/3 درصد (d.b.) مقایسه شد.

این مطالعه به صورت آزمایشی خواص مهندسی مغز گردو مانند ابعاد، میانگین قطر هندسی، سطح، گردی، چگالی، تخلخل، زاویه پویای سکون و ضریب اصطکاک ایستا در چهار سطح ساختاری را بررسی کرد.

تجزیه و تحلیل شیمیایی نشان داد که میزان کربوهیدرات در رقم کرج به طور قابل توجهی بالاتر از دو مورد دیگر است و رقم چابکسر بیشترین محتوای چربی را دارد.

رقم تویسرکان بیشترین مقدار پروتئین و مواد معدنی (کلسیم، فسفر، پتاسیم، منیزیم، آهن و مس) را داشت. علاوه بر این، بیشتر خصوصیات فیزیکی مغز و هسته برای هر رقم تفاوت معنی داری داشت.

مراکز عرضه گردو تویسرکان

مراکز عرضه گردو تویسرکان آجیل به یکی از پرمصرف ترین میان وعده های جهان تبدیل شده است. اگرچه می توان آنها را در چندین وعده غذایی اضافه کرد، اما کسانی هستند که ترجیح می دهند آنها را به عنوان میان وعده به شکل طبیعی خود بخورند، زیرا سیر کننده هستند و هیچ تأثیری بر رژیم غذایی ندارند.

گردو اگرچه به عنوان یک ماده غذایی با کالری بالا شناخته می شود ، اما به دلیل تأمین قابل توجه مواد مغذی ضروری، ارزشمند است. آنها حتی به عنوان یک ماده غذایی سالم طبقه بندی می شوند، که از بسیاری جنبه ها بسیار مورد توجه هستند.

این محصول فواید و مواد غذایی زیادی را فراهم می کند که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

  • پروتئین ها.
  • اسیدهای چرب.
  • فیبرها.
  • آنتی اکسیدان ها.
  • استرول ها.
  • مواد معدنی (سدیم، پتاسیم، فسفر، آهن، روی، منیزیم، کلسیم).
  • ویتامین B و ویتامین E.

این گردوها مخصوصا گردوی تویسرکان برای سلامتی بسیار مفید است. از این رو مراکز عرضه، قیمت گردو تویسرکان را به صورت منصفانه در نظر می گیرند و بصورت عمده با تخفیفات بالا در اختیار مشتریان قرار می دهند. به دلیل کیفیت بالای این محصول، صادرات گردو تویسرکان می تواند به اقتصاد کشور کمک کرده و سود سرشاری را عاید تاجران بکند.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *