مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گردو پوست کاغذی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای تشخیص گردو ایرانی از گردو خارجیمراکز تولید گردو مرغوب ایرانی

یکی از مغز ایجاد مهم که بسیار سالم و مقوی و برای عملکرد بدن و مغز بسیار مفید است گردو است. گردو انواع مختلفی دارد که یکی از بهترین نوع های آن گردو پوست کاغذی ایرانی است که به راحتی پوستتان شکسته شده و مغز درشت نیز دارد. این گردو ایرانی به دلیل کیفیت بالایی که دارد متقاضیان زیادی از کشورهای دیگر جهت واردات داشته و صادرات این نوع گردو بسیار منحصر به فرد و پررونق بوده به طوری که برای کشور ارزآوری داشتند و سود فراوانی عاید فروشنده می کند.

صادرات گردو پوست کاغذی ایرانی

راهنمای تشخیص گردو ایرانی از گردو خارجی

راهنمای تشخیص گردو ایرانی از گردو خارجی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید چطور می توانید گردو ایرانی از گروه خارجی را تشخیص دهد که ما در اینجا مواردی از ویژگی‌های گردوی ایرانی را بیان می‌کنیم تا این موارد برجسته را بدانید و در خرید خود اطمینان کافی داشته باشید.

یکی از مواردی که می توان از آنها برای تشخیص گردوی ایرانی از گردو خارجی راهنمایی گرفت رنگ پوست گردو است با توجه به اینکه در کشور ما در اقلیم های آب و هوای سرد و معمولاً رشد می‌کند و به ثمر می‌نشیند اینا گردو پوست روشن تری دارد اما گردوهایی که از خارج از کشور وارد می‌شوند پوست ضخیم تر و البته تیره تری داشته چرا که با اقلیم خارج از کشور رشد کرده اند‌.

گردو پوست کاغذی یکی از انواع گربه هایی که منحصراً دهد ایران رشد داده شده و به ثمر می نشیند و این ویژگی آن می‌توان به راحت خرد شدن با دست و مغز درست آن اشاره کرد در صورتی که گردو های خارجی اکثراً پوست ضخیم و سفید دارند و حتماً باید برای شکستن آنها از چکش یا دیگر ابزار شکستن گردو استفاده کرد.

گردوهای ایرانی دارای مغز درشتی هستند و در مقابل انواع گردو های خارجی چرب تر به نظر می آید چرا که اگر شما آنها را به کوبید و کاملاً خرد کنید متوجه می‌شوید که چربی گربه ایرانی بیشتر است یا خارجی چرا که از مواد معدنی بهتری برای رشد این نوع گردو ها استفاده می شود.

مراکز تولید گردو مرغوب ایرانی

مراکز تولید گردو مرغوب ایرانی

خوشبختانه در کشور تولید کنندگان و موفق و معتبری وجود دارند که به تولید و صادرات گردو ایرانی می‌پردازند و بهترین محصول را به بازار روانه می کند این تولیدکنندگان علاوه بر بازار داخلی به دلیل کیفیت بالای محصولات خود در بازار خارجی را نیز پوشش داده اند و رضایت مشتریان را در پی داشته و طرفداران زیادی نیز جلب کرده‌اند.

برای خرید از این تولیدکنندگان می توانید به مراکز فروش به صورت حضوری مراجعه کنید یا به صورت غیر حضوری از طریق سایت معتبر آنها که آنلاین و اینترنتی است اقدام به سفارش دهی کنید بدین منظور می توانید به سایت مراجعه کرده و پس از بررسی جزئیات و اطلاعات است قیمت گردو ایرانی با تیم پشتیبانی تماس گرفته و با آنها هماهنگی لازم را به عمل آورید.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *