مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گردو اعلا تویسرکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت گردو تویسرکانفروش مستقیم گردو تویسرکان

گردو تویسرکان گردویی شناخته شده و اعلا است که بیشتر آن را برای مصرف داخلی می چینند. این گردوها مغز دار و خوشمزه می باشند. متاسفانه امروزه صادرات گردو تویسرکان چون بسته بندی لازم را ندارد، نقش کم رنگی را دارد ولی بیشترین کشوری که این گردو به آنجا صادر می شود کشور عمان می باشد که همین امر مزیت هایی را در پی دارد مثلا برای اینکه شرکت بتواند محصول خود را ثبت کند این کشور آسان ترین مقررات را در نظر می گیرد.‌

صادرات گردو اعلا تویسرکان

بررسی کیفیت گردو تویسرکان

بررسی کیفیت گردو تویسرکان کیفیت گردو تویسرکان درجه یک است و برای همین خاطر داخل کشور طرفداران زیادی دارد و در جهان به خاطر مرغوبیتش ثبت شد. یکی از خصوصیات خوبی که دارد و کار را برای همه ما هم آسان نموده، راحت جدا شدن گردو از پوستش است که در کیفیت آن هم تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از ویژگی های این گردو که باعث بالا بردن کیفیتش شده است، سفید بودن مغز داخلی آن است و همچنین دارا بودن مقدار فراوان روغنی که در آن موجود می باشد. باید ذکر کرد که گردویی که با پوست است بسیار تشخیص دادن کیفیتش سخت می شود. یکی از راه هایی که می توان فهمید گردو مرغوب است این می باشد که گردوها در خارج از کشور که تولید می شوند همه یک دست و یکسان هستند در صورتی که در کشور ما این طور نمی باشد و ریز و درشت مخلوط هستند.

فروش مستقیم گردو تویسرکان

فروش مستقیم گردو تویسرکان معمولا برای فروش مستقیم گردو آنها را از باغ چیده و همان جا به هر کسی که متقاضی خرید باشد می فروشند. برای این کار گردو ها را کامل در وزن های مختلف جدا جدا چیده و کاملا بهداشتی داخل نایلون می ریزند. یکی از مزیت های این نوع فروش بریدن پای دلال از وسط معامله می باشد. این کار موجب می شود تا سودی که قرار است در جیب واسطه گر برد به خود کشاورز برسد و کوشش هایش بی نتیجه نماند. فروش گردو تویسرکان این روزها اینترنتی رونق بسیاری گرفته است. ولی وقتی مستقیما خرید می کنیم خودمان کیفیت محصول را با چشم می بینیم.

تولید کننده قیمت را چون پایین اعلام می کند پس تقاضا برای خرید زیاد می شود. امروزه شاهد این هستیم که در فروش اینترنتی خود فروش مستقیم می زنند که بتوانند توجه مشتری را جلب کنند. کشاورزانی که در روستاها کشت و برداشت می کنند سپس محصول خود را به شهر ها برده و در آنجا به فروش می گذارند و یا در بازار ها با قیمت پایین و ارزان آنها را به مشتری ارائه می دهند.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *