مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش گردو کاغذی ۲ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گردو کاغذی چه مشخصاتی دارد؟گردو کاغذی کیلویی چند است؟

برای سفارش دادن گردو کاغذی کیلویی هم می توان از طریق مجازی اقدام کرد و هم به طور مستقیم از خود کشاورز آن را خریداری نمود. این کار موجب می شود تا پای دلال از میان برداشته شود و سود در جیب خریدار رود. خیلی ها هم خودشان باغ گردو دارند و آنها را در خانه به صورت ۲ کیلویی و هر چه قدر مشتری بخواهد سفارش گرفته و می فروشند. گردوهای محلی جزء با کیفیت ترین ها هستند.

سفارش گردو کاغذی ۲ کیلویی

گردو کاغذی چه مشخصاتی دارد؟

گردو کاغذی چه مشخصاتی دارد؟ اولین مشخصه گردو کاغذی راحت شکسته شدن آن می باشد یعنی طوری است که وقتی آن را در دستان خود فشار می دهید به راحتی مغزش از پوست جدا می شود.‌ در واقع این نوع گردوها دارای روغن زیادی می باشند و خواص زیادی از آن می توانیم نام ببریم.

جالب است بدانیم این نوع گردوها چون پوست نازکی دارند قبل از اینکه به مرحله برداشت برسند توسط کلاغ ها خورده می شوند و داخلش پوک می شود و گردویی است که از بقیه هم نوع های خود کمتر یافت می شود.

خوبی این گردوها در آن است که اصلا نیاز به ابزاری برای شکوندن آن نیست. اما مهمترین مزیتش در این است که مغز داخل این گردو بیشتر از پوست خارجیش است. همچنین از نظر طعم بسیار خوشمزه می باشد.

گردوهای کاغذی هم بسته به منطقه ایی که تولید می شوند از نوع درجه یک و دو برخوردار است. مثلا بعضی از آنها مغزشان بسیار سفید بوده و معلوم است که کیفیت درجه یکی دارند.

گردو کاغذی کیلویی چند است؟

گردو کاغذی کیلویی چند است؟ خرید گردو کاغذی این روزها به صورت مجازی صورت می پذیرد اما برخی ها از نظر قیمتی مشکل دارند پس به بازار رفته تا کمی قیمت آن ارزان تر تمام شود. البته تعیین کردن قیمت بستگی به کیفیت گردو و ریز و درشت بودن آن دارد.

گردوهایی که پوست دار به فروش می رسند عموما گرانتر از مغز کرده ها می باشند زیرا خود پوست کندن خیلی زحمت دارد. خود فروشنده می تواند عاملی برای گران یا ارزان شدن گردوها باشد مثلا یک فروشگاه برای جذب مشتری تخفیف ویژه می زند و همین موجب تبلیغ کارش می شود زیرا گردو ها را با قیمت پایین عرضه می کنند.

برخی کشور ها که سفارش گردو کاغذی می دهند قیمت خوبی بابت آن داده و انتظار دریافت محصولی مرغوب را از صادر کننده دارند. پس اگر گردوها بهداشتی باشند و کاملا شیک بسته بندی شوند می تواند قیمت را افزایش دهد و موجب ارز آوری برای کشور شود. هر چه قدر تقاضا برای خرید بالا رود در نتیجه تولید بیشتر می شود و قیمت پایین می آید.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *