مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکننده گردو پوست کاغذی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع درختان گردو پوست کاغذیتولیدکنندگان گردو پوست کاغذی

گردو پوست کاغذی با مغز سفید و چرب پرطرفدارترین انواع گردو موجود در بازار می باشد که به عنوان گردو صادراتی هم شناخته شده است این گردو همان طور که از اسم آن مشخص است دارای پوستی نازک است که به راحتی می توان آن را با دست شکست و مغز خوشمزه آن را استفاده کرد.

تولید کننده گردو پوست کاغذی این گروه را به صورت عمده در کیفیت بالا و تازه در هنگام برداشت گردو از بین انواع سالم آن ها جدا کرده سپس آنها را به صورت کیسه ای در سایر نقاط مختلف پخش و توزیع می کند.

تولیدکننده گردو پوست کاغذی

انواع درختان گردو پوست کاغذی

انواع درختان گردو پوست کاغذی امروز ارقام مختلفی از درختان گردو در نقاط مختلف کشور کاشته شده اند به همین دلیل باغات گردو در سایر نقاط اراضی فراوانی را در بر گرفته اند و همین باعث شده است که میزان برداشت گردو در کشور ما بسیار زیاد باشد و نیازی به واردات این خشکبار پر استفاده نمی باشد چرا که به خاطر تولید فراوان کاملا خودکفا هستیم.

اما در بین درختان گردو امروزه انواع پوست کاغذی آنها آنها بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند که این درختان بیشتری دارند و همچنین کیفیت گردوهای تولید شده آنها بسیار بالا می‌باشد و همین کیفیت بالا باعث شده است که امروزه گردو پوست کاغذی بسیار مشتری پسند تر از انواع دیگر باشد.

از بین انواع درختان گردو پوست کاغذی می‌توان به گردو تویسرکان اشاره کرد همچنین انواع دیگری از این درختان با نام گردو اسرائیلی شناخته شده می باشند که گردو های سایز درشت و سالم و با کیفیت تولید می کنند و نسبت به عوامل محیطی هم بسیار مقاوم است و به همین دلیل در شرایط سخت و سرما جوانه های آنها دچار آسیب نمی شود و در نتیجه از نظر کمیت و کیفیت محصول بهتری را تولید می کنند.

اندازه گردوپوست کاغذی بستگی به نوع رقم آن دارد البته در مواردی هم باید دانست که هرچه برای رشد و تقویت درختان یکی از مواد تقویتی بهتری استفاده شوند و همچنین اگر مبارزه با آفات و بیماری های آن ها خیلی دقیق تر انجام گیرد مسلما گردویی که تولید می‌شود اندازه درشتی خواهد داشت برخی دیگر از انواع گردو پوست کاغذی دارای سایز کوچکتری هستند اما مغز بسیار پری دارند.

تولیدکنندگان گردو پوست کاغذی

تولیدکنندگان گردو پوست کاغذی تولید کنندگان گردو پوست کاغذی امروزه این محصول را در بالاترین سطح کیفیت تولید می کنند چراکه تجارت گردوپوست کاغذی امروزه به بالاترین میزان خود رسیده است در واقع اینها از گردو به خاطر کیفیت بالایی که دارد و همچنین به خاطر پوست نازکی که دارد توانسته محبوب بسیاری از خریداران شود زیرا این گردو از وزن سبکی برخوردار است اما مغز آن بسیار باکیفیت و چرب است.

با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب در سایر نقاط امروزه تولید کنندگان فراوانی هستند که گردو پوست کاغذی را به صورت انبوه تولید می‌کنند سپس آنها را از طریق روش‌های مختلف وارد بازار تجارت می‌کنند و امروزه می‌توان این گردو را در سایر نقاط داخلی به راحتی تهیه کرد البته تجارت گردو گاهی به کشورهای خارجی هم انجام می گیرد.

ماردین حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گردولند شما را به خرید بهترین گردو ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *